SLOVENSKÉ BIOLOGICKÉ SLUŽBY, a.s.

ESTROTECT Breeding Bullseye™

Novonavrhnutý ESTROTECTTM Breeding Indicator prináša patentovanú technológiu Breeding Bullseye (Býčie oko), ktorá indikuje, kedy sú kravy pripravené na pripúšťanie, pomáha potvrdiť teľnosti a umožňuje presné načasovanie pripúšťacích protokolov!

Starostlivo navrhnuté indikátory Breeding Bullseye odstraňujú odhady z programu pripúšťania. Je to jednoduché, keď je Breeding Bullseye - alebo ekvivalentná časť povrchu - zošúchaná, je čas pripúšťať!

Vedecky overené, dokážu zvýšiť potvrdené teľnosti až trojnásobne! Jediný produkt na trhu overovaný na univerzitách. Široké možnosti využitia, včítane detekciu ruje, optimálneho načasovania  pripúšťacích protokolov, a identifikácie potencionálnych embryonálnych strát.

Overená účinnosť

ESTROTECT™ Breeding Indicators využívajúce technológiu Býčie oko sú precízne navrhnutý, ekonomický a ľahko použiteľný nástroj, ktorý odporúčajú aj odborníci. Počas jedného cyklu stačí použiť jeden indikátor.

Taký dobrý ako býk

ESTROTECT Breeding Indicatory pomáhajú farmárom identifikovať zvieratá v čase s maximálnou šancou na zabreznutie. Ako príklad môžeme použiť test, ktorý sa uskutočnil v Brazílii, počas horúceho a vlhkého obdobia.

Výsledky z grafu 1 ukazujú, že u kráv, ktoré mali 50 a viac percent z povrchu indikátora zošúchané bola výrazne vyššia pravdepodobnosť že zabreznú. Graf 2 ukazuje detailnejšie výsledky tohto testu.

Letáky